ONLINE ÇİNCE EĞİTİMLERİ
ONLINE ÇİNCE EĞİTİMLERİ

A1 veya A2 KURLARI ONLINE ÇİNCE EĞİTİMLERİ (EGON-1011)

Çin Kültür Merkezi
A1 veya A2 Kuru Online Çince Kursu Öğrencilerimiz İçindir. 
Diğer Seviye ve eğitim programları için diğer sayfalarımızı inceleyiniz. 
Dilerseniz 0212 291 45 30'dan destek alınız.
"Ücret 60 Derslik Bir Kur Ücretidir."

 

Çince eğitimini online olarak evde alamak isteyen öğrencilerimiz için "Evde Çince Kampına" başlıyoruz. Birer ay sürecek olan kamp eğitimlerinde Çince'ye yeni başlayacaklar için "Başlangıç Eğitimleri" düzenlenecektir. Çince seviyesi olanlar için ise "Konuşma Eğitimleri" yapılacaktır. Hafta içi gruplarına katılacak olan öğrencilerimiz 2 gün 3'şer ders şeklinde ders alacaklardır. HSK sınavına girerek Çin'de burslu eğitim almak isteyen adayların temel seviye Çince eğitimi ile başlamaları bir zorunluluktur. Sağlam ve doğru bir başlangıç size Çin'de burslu eğitimin de kapılarını aralayacaktır. 

Çinli Öğretmenlerimiz:
Çince eğitimlerinde Türkiye'nin öncü kurumu olan Çin Kültür Merkezi 20 Yıldır Çinli öğretmenlerle Çince eğitimleri düzenlemektedir. Gruplarımızda başlangıç seviyesinde eğitim veren Çinli öğretmenlerimiz akıcı düzeyde Türkçe konuşabilmektedir. Öğretmenlerimiz Standart Çince (Mandarince)'yi aksansız bir şekilde konuşmaktadır. 
 
Çince Eğitim Rehberliği:
Çince dilbilgisi açısından oldukça kolay ve öğrenmesi zevkli bir dildir. Eğitimler boyunca sizlere kurulacak Whatsapp grupları üzerinden Çince eğitim rehberliği yapılacaktır. Çeşitli ses dosyaları, App linkleri, videolar gibi paylaşımlarla Çince eğitiminizi ilerletirken Çin kültürü konusunda da bilgilendirileceksiniz. Çin'de eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için de bilgiler verilen sistemde dilediğiniz zaman soru sorabileceğiniz bir platformunuz olacak. 

Sertifika: Evde Çince Kampı programımızda A1 ve A2 kurları 10'ar hafta şeklinde uygulanmaktadır. A1 ve A2 kurunu tamamlayan öğrencilerimiz "Temel Seviye Çince Sertifikası" almayı haketmektedirler. 

Eğitim Kaynaklarınız Kargo İle Elinizde Olacak;

Başlangıç seviyesinde eğitim alacak olan öğrencilerimize
1 Ders Kitabı,
1 Ses Dosyaları CD'si
1 Çince karakter defterinden oluşan kaynaklarınızı kargo ile sizlere ulaştırmaktayız.
 
Önemli Not:
Derslerimizde sadece 8 öğrenci bulunacağından dolayı gruplar dolmadan kayıt yaptırmalısınız. 

Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin Lütfen Arayınız

0212 291 45 30

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR